Maku gryteklutsett av resirkulert materiale. Settet inneholder to grytekluter. Materiale: 75 % resirkulert bomull og 25 % polyester. Størrelse 22,5 x 22,5 cm. Skånsom vannvask på 40 grader.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 22 cm |
| Bredde | 2 cm |
| Lengde/Dybde | 22 cm |
| Vekt stk | 0.12 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Farger | brun sort |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410413234895 |
| Pakninger (x = lås) | 6;48;6;1152 |
| Opprinnelsesland | KINA |
