Moderne gassgrill med tre brennere og sidebrenner. Effekt 3 x 3,3 kW + 1 x 3,3 kW. Total effekt 13,2 kW. Brennere i rustfritt stål SS201. Grillflate 60 x 42 cm. Grillrist 2 stk. 23,7 x 42 cm + 1 stk. 11,8 x 42 cm. Rister laget av matt emaljert støpejern. Rister med en diameter på 30 cm. Multigrill grillrist. Grillen leveres med en matt emaljert støpejernsrist med en diameter på 30 cm. Varmerist 54 x 12 cm, emaljert ståltråd. 3 stk. varmefordelingsplater, emaljert stål. Grillens doble lokk, sidehyller, vogn og skapdører er laget av pulverlakkert stål. 2 stk. store transporthjul gjør det enkelt å flytte grillen. Passende beskyttelsestrekk 602301. 10 års garanti. Sjekk garantiprogrammet på nettsiden.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 112 cm |
| Bredde | 133 cm |
| Lengde/Dybde | 60 cm |
| Vekt net | 48.88 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 53 cm |
| Bredde | 77 cm |
| Lengde/Dybde | 62 cm |
| Vekt stk | 52.4 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | Grillflate 60 x 42 cm. |
| Produktets hovedmateriale | stål, støpejern, rustfritt stå |
| Farger | Svart |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416415673 |
| Pakninger (x = lås) | 1;;5 |
| Opprinnelsesland | KINA |
