Denne kombinasjonsnøkkelen med åpen ende/ring er laget av satenglakkert krom-vanadium. Den elliptiske formen gir en bedre kraftoverføring.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 2.4 cm |
| Bredde | 7.7 cm |
| Lengde/Dybde | 30.6 cm |
| Vekt stk | 0.35 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 27 mm |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 5400338124549 |
| Pakninger (x = lås) | 5;30;;1800 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 82041100 |
