Solid fastnøkkel 15 mm - 185 mm. Ringnøkkel og åpen .
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 1.6 cm |
| Bredde | 5 cm |
| Lengde/Dybde | 18.8 cm |
| Vekt stk | 0.1 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 15 mm |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 5400338124426 |
| Pakninger (x = lås) | 10;150;;5400 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 82041100 |
