| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 28 cm |
| Bredde | 11 cm |
| Lengde/Dybde | 11 cm |
| Vekt stk | 0 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 28x11x11 |
| Produktets hovedmateriale | polyresin |
| Farger | sort |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416021805 |
| Pakninger (x = lås) | 8;;96 |
| Opprinnelsesland | FINLAND |
