Lett campingbestikk i karabinkrok som gjør det enkelt å feste til for eksempel en ryggsekk og holder dem trygge overalt.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 26 cm |
| Bredde | 11 cm |
| Lengde/Dybde | 3 cm |
| Vekt stk | 0.05 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets hovedmateriale | polypropylen, glassfiber |
| Farger | grå |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416471068 |
| Pakninger (x = lås) | 10;200;10;x;2000 |
| Opprinnelsesland | KINA |
