Adventstake Lilyan 7 armet naturlig
Produktnummer: T650521
EAN: 6410416505213
inkl. mva.
Den syv-armede trelysestaken skaper en tidløs og varm atmosfære i hjemmet ditt. Den 33 cm høye, buede lysestaken er perfekt for et vindu, en hylle eller et sidebord som en del av interiørdesignet ditt. De syv LED-pærene produserer et mykt, varmt lys (2200 K) som minner om tradisjonelt stearinlys. Lysestaken har en 1,8 m kabel med bryter og EU-plugg, og er beregnet for innendørs bruk i henhold til IP20-klassifiseringen. LED-pærer (1 ... se mer.
Den syv-armede trelysestaken skaper en tidløs og varm atmosfære i hjemmet ditt. Den 33 cm høye, buede lysestaken er perfekt for et vindu, en hylle eller et sidebord som en del av interiørdesignet ditt. De syv LED-pærene produserer et mykt, varmt lys (2200 K) som minner om tradisjonelt stearinlys. Lysestaken har en 1,8 m kabel med bryter og EU-plugg, og er beregnet for innendørs bruk i henhold til IP20-klassifiseringen. LED-pærer (14–55 V, 0,1–0,5 W, 3–10 lm). For innendørs bruk.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 33 cm |
| Bredde | 44 cm |
| Lengde/Dybde | 9 cm |
| Vekt stk | 0.51 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 33 cm |
| Produktets hovedmateriale | furu |
| Farger | naturlig |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416505213 |
| Pakninger (x = lås) | 6;;96 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 94054239 |
