Et LED-lys som ser ut som et telys er et trygt valg. Driftstid opptil 72 timer. Pakken inneholder 8 stk. CR2032 3V-batterier.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 12.5 cm |
| Bredde | 14.5 cm |
| Lengde/Dybde | 4 cm |
| Vekt stk | 0.05 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets hovedmateriale | plast, kobber |
| Farger | hvit |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410411080678 |
| Pakninger (x = lås) | 24;;9999 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 94054231 |
