Telys i aluminiumsbeholder. Brennetid ca. 8 timer. 40 stk/pakning.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 15.5 cm |
| Bredde | 19.5 cm |
| Lengde/Dybde | 4 cm |
| Vekt stk | 0.73 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets hovedmateriale | parafin og palmeolje, aluminiu |
| Farger | hvit, sølv |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410413229655 |
| Pakninger (x = lås) | 24;;9999 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 34060000 |
