Telys i aluminiumsbeholder. Brennetid ca. 4 timer. 100 stk/pakning. Inneholder ikke palmeolje.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 19.5 cm |
| Bredde | 19.5 cm |
| Lengde/Dybde | 5.5 cm |
| Vekt stk | 1.22 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets hovedmateriale | parafin, aluminiu |
| Farger | hvit, sølv |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410413258778 |
| Pakninger (x = lås) | 24;;9999 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 34060000 |
