Varm teddyfôr. Med anti-skli. Tåler maskinvask på 30 grader.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 30 cm |
| Bredde | 5 cm |
| Lengde/Dybde | 17 cm |
| Vekt stk | 0.09 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | one size |
| Produktets hovedmateriale | polyester acryl spandex |
| Farger | rød sort |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416177144 |
| Pakninger (x = lås) | 12;120;12;x;1440 |
| Opprinnelsesland | FINLAND |
