Stol Adirondack Grå
Produktnummer: T653266
EAN: 6410416532660
inkl. mva.
Adirondack-solstol – klassisk komfort og holdbarhet. Adirondack-stolen gir en avslappende stil til terrassen, hagen eller hytta. Laget av værbestandig HDPE-materiale som etterligner treets naturlige utseende uten behov for vedlikehold. UV-testet i 3000 timer, slik at fargen vil holde seg vakker år etter år. Takket være den solide konstruksjonen tåler stolen opptil 150 kg. Brede armlener og ergonomisk design sikrer perfekt sitteko ... se mer.
Adirondack-solstol – klassisk komfort og holdbarhet. Adirondack-stolen gir en avslappende stil til terrassen, hagen eller hytta. Laget av værbestandig HDPE-materiale som etterligner treets naturlige utseende uten behov for vedlikehold. UV-testet i 3000 timer, slik at fargen vil holde seg vakker år etter år. Takket være den solide konstruksjonen tåler stolen opptil 150 kg. Brede armlener og ergonomisk design sikrer perfekt sittekomfort.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 15 cm |
| Bredde | 87 cm |
| Lengde/Dybde | 90 cm |
| Vekt stk | 13 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 80x85x94 cm |
| Produktets hovedmateriale | 100 % HDPE |
| Farger | Grå |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416532660 |
| Pakninger (x = lås) | 1;;2 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 94018000 |
