| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 52.4 cm |
| Bredde | 3.5 cm |
| Lengde/Dybde | 2.8 cm |
| Vekt stk | 0.83 kg |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 60656184 |
| GTIN | 4009312604254 |
| Pakninger (x = lås) | 5;10;5;9999 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 82075030 |
