Frisk juice uten frø. Et godt hjelpemiddel for matlaging. Tåler vask i oppvaskmaskin.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 22 cm |
| Bredde | 8 cm |
| Lengde/Dybde | 5 cm |
| Vekt stk | 0.32 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 22 cm |
| Produktets hovedmateriale | Rustfritt stål |
| Farger | Stål |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416079561 |
| Pakninger (x = lås) | 6;48;6;384 |
| Opprinnelsesland | KINA |
