Diffuseren avgir duften jevnt, og intensiteten kan justeres ved å øke eller redusere antall duftpinner. Pakken inneholder en glassflaske (45 ml) og fem duftende bambuspinner.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 21 cm |
| Bredde | 4.5 cm |
| Lengde/Dybde | 4.5 cm |
| Vekt stk | 0.2 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 45ml |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 5906927022116 |
| Pakninger (x = lås) | 12;;x;1920 |
| Opprinnelsesland | FINLAND |
