Reservepære nr. A10. 34V, 3W, E10. Varmhvit. Passer til 230V stearinlys. For innendørs bruk.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 13.5 cm |
| Bredde | 8.5 cm |
| Lengde/Dybde | 1.5 cm |
| Vekt stk | 0.01 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets hovedmateriale | glass, messing |
| Farger | Varmhvit |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410411069420 |
| Pakninger (x = lås) | 25;250;25;1000 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 85392998 |
