| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 43 cm |
| Bredde | 33.5 cm |
| Lengde/Dybde | 4 cm |
| Vekt stk | 2.42 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 30x38cm |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416120928 |
| Pakninger (x = lås) | 4;;200 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 69120025 |
