Et virkelig tykt og autentisk sett med julenisseparykk og skjegg! Laget av trygg, ikke-brennbar polypropylen. Skjegglengde ca. 25 cm.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 30 cm |
| Bredde | 24 cm |
| Lengde/Dybde | 8 cm |
| Vekt stk | 0.32 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 25cm |
| Produktets hovedmateriale | polypropylene |
| Farger | hvit |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410410107161 |
| Pakninger (x = lås) | 12;60;12;1440 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 67049000 |
