Nisse gnom Grønn 48 cm
Produktnummer: T650016
EAN: 6410416500164
inkl. mva.
En robust julenisse med en myk, skoggrønn hatt som når opp til nesen og et langt skjegg bringer en munter julestemning til hjemmet ditt. Den herlige nissen har en gavepose under armen. Nissens kropp er laget av mykt, loddent materiale, som gir figuren et varmt og naturlig utseende. Den myke nissen er en flott julepynt eller gaveidé til en du er glad i. Før du oppbevarer nissen, anbefales det å støvsuge den lett med en støvsugers te ... se mer.
En robust julenisse med en myk, skoggrønn hatt som når opp til nesen og et langt skjegg bringer en munter julestemning til hjemmet ditt. Den herlige nissen har en gavepose under armen. Nissens kropp er laget av mykt, loddent materiale, som gir figuren et varmt og naturlig utseende. Den myke nissen er en flott julepynt eller gaveidé til en du er glad i. Før du oppbevarer nissen, anbefales det å støvsuge den lett med en støvsugers tekstilmunnstykke og legge den i en oppbevaringsboks/pose for å ven
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 48 cm |
| Bredde | 21 cm |
| Lengde/Dybde | 15 cm |
| Vekt stk | 0.6 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 48 cm |
| Produktets hovedmateriale | polyeste, sand |
| Farger | Grønn |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416500164 |
| Pakninger (x = lås) | 6;12;6;360 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 95051090 |
