Juletreunderlag blonder 100cm
Produktnummer: T331716
EAN: 6410413317161
inkl. mva.
Fullfør julepynten med en tradisjonell og stilig juletrematte. Matten beskytter gulvet og gir den perfekte finishen til julepynten. Vakker jutefarget matte med hvitt trykk. Plastbelagt underside. Designet av Anna Säteri.
Fullfør julepynten med en tradisjonell og stilig juletrematte. Matten beskytter gulvet og gir den perfekte finishen til julepynten. Vakker jutefarget matte med hvitt trykk. Plastbelagt underside. Designet av Anna Säteri.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 30 cm |
| Bredde | 26 cm |
| Lengde/Dybde | 2 cm |
| Vekt stk | 0.23 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 100cm |
| Produktets hovedmateriale | Polyester |
| Farger | jute/hvit |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410413317161 |
| Pakninger (x = lås) | 12;72;12;1152 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 57050080 |
