Juletrelys med fjernkontroll 16 stk LED
Produktnummer: T278526
EAN: 6410412785268
inkl. mva.
Ildløse, fjernstyrte, batteridrevne LED-juletreflaser med 4-trinns lysintensitetskontroll og en stearinlyseffekt som får flammen til å se ekte ut. Lysene er enkle å montere på grener, da de ikke har noen ledninger som begrenser installasjonen. Varmt hvitt lys. Timerfunksjon 4t og 8t. Krever 16 AAA-batterier (1 batteri per lys, ikke inkludert). Fjernkontrollen fungerer med 1 stk. CR2025-batteri (inkludert). For innendørs bruk.
Ildløse, fjernstyrte, batteridrevne LED-juletreflaser med 4-trinns lysintensitetskontroll og en stearinlyseffekt som får flammen til å se ekte ut. Lysene er enkle å montere på grener, da de ikke har noen ledninger som begrenser installasjonen. Varmt hvitt lys. Timerfunksjon 4t og 8t. Krever 16 AAA-batterier (1 batteri per lys, ikke inkludert). Fjernkontrollen fungerer med 1 stk. CR2025-batteri (inkludert). For innendørs bruk.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 12.5 cm |
| Bredde | 41.5 cm |
| Lengde/Dybde | 4 cm |
| Vekt stk | 0.34 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets hovedmateriale | plast, kobber, PVC |
| Farger | hvit |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410412785268 |
| Pakninger (x = lås) | 12;;360 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 94053900 |
