Et stilig lite juletre i en potte dekorert med jutestoff.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 22 cm |
| Bredde | 13 cm |
| Lengde/Dybde | 13 cm |
| Vekt stk | 0.14 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 22 cm |
| Produktets hovedmateriale | polyetylen, jute |
| Farger | grønn/naturlig |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410412676504 |
| Pakninger (x = lås) | 1;;10 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 67021000 |
