Juletre 158 cm 250 LED
Produktnummer: T659063
EAN: 6410416590639
inkl. mva.
Det vakkert opplyste, frodige juletreet skaper en varm og innbydende atmosfære. Treet har 250 varmhvite LED-lys (2600–2700 K), som gir en myk, tradisjonell juleglød og varer i opptil omtrent 50 000 timer. Den lange tilkoblingskabelen på 10 meter gjør det enkelt å plassere det. Transformatoren med IP44-klassifisering muliggjør sikker bruk selv utendørs, for eksempel på balkonger og terrasser. Treet er 158 cm høyt.
Det vakkert opplyste, frodige juletreet skaper en varm og innbydende atmosfære. Treet har 250 varmhvite LED-lys (2600–2700 K), som gir en myk, tradisjonell juleglød og varer i opptil omtrent 50 000 timer. Den lange tilkoblingskabelen på 10 meter gjør det enkelt å plassere det. Transformatoren med IP44-klassifisering muliggjør sikker bruk selv utendørs, for eksempel på balkonger og terrasser. Treet er 158 cm høyt.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 158 cm |
| Bredde | 95 cm |
| Lengde/Dybde | 95 cm |
| Vekt net | 5 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 25 cm |
| Bredde | 95 cm |
| Lengde/Dybde | 24 cm |
| Vekt stk | 5.41 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 158 cm |
| Produktets hovedmateriale | PE og PVC |
| Farger | grønn |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416590639 |
| Pakninger (x = lås) | 1;;9999 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 94054231 |
