Juletre 125 cm 180 LED
Produktnummer: T659061
EAN: 6410416590615
inkl. mva.
Det tette, kompakte juletreet har 180 LED-lys, du kan velge mellom varmhvit eller flerfarget RGB-belysning med en fotbryter. En lang levetid på omtrent 50 000 timer sikrer problemfri bruk år etter år. Det 125 cm høye treet er enkelt å plassere i for eksempel stuen, terrassen eller balkongen for å skape festlig lys og farger. Funksjoner: høyde 125 cm, 180 LED-lys, varmhvit eller fargerik RGB-belysning, praktisk fotbryter for fargeva ... se mer.
Det tette, kompakte juletreet har 180 LED-lys, du kan velge mellom varmhvit eller flerfarget RGB-belysning med en fotbryter. En lang levetid på omtrent 50 000 timer sikrer problemfri bruk år etter år. Det 125 cm høye treet er enkelt å plassere i for eksempel stuen, terrassen eller balkongen for å skape festlig lys og farger. Funksjoner: høyde 125 cm, 180 LED-lys, varmhvit eller fargerik RGB-belysning, praktisk fotbryter for fargevalg, LED-lys levetid ca. 50 000 timer, tilkoblingskabel lengde 10
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 125 cm |
| Bredde | 60 cm |
| Lengde/Dybde | 60 cm |
| Vekt net | 3 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 22 cm |
| Bredde | 80 cm |
| Lengde/Dybde | 21 cm |
| Vekt stk | 3.3 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 125 cm |
| Produktets hovedmateriale | PE og PVC |
| Farger | grønn |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416590615 |
| Pakninger (x = lås) | 1;;9999 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 94054231 |
