Julekule bil, kommer i rød og blå farge
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 8 cm |
| Bredde | 10.5 cm |
| Lengde/Dybde | 5 cm |
| Vekt stk | 0.02 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 10,5 x 8 x 5 cm |
| Produktets hovedmateriale | polystyren |
| Farger | flerfarget |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416574561 |
| Pakninger (x = lås) | 12;72;12;x;1296 |
| Opprinnelsesland | KINA |
