Isskje i rustfritt stål. Ergonomisk og sklisikkert håndtak. Håndvask.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 20 cm |
| Bredde | 4.5 cm |
| Lengde/Dybde | 2.5 cm |
| Vekt stk | 0.08 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 20 cm |
| Produktets hovedmateriale | Rustfritt stål |
| Farger | Stål / sort |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410412832498 |
| Pakninger (x = lås) | 12;96;12;768 |
| Opprinnelsesland | KINA |
