Slitesterk vevd pose i polypropylen til julegaver. Størrelse 40 x 35 x 18 cm.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 40 cm |
| Bredde | 35 cm |
| Lengde/Dybde | 0.5 cm |
| Vekt stk | 0.07 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 40x35x18 cm |
| Produktets hovedmateriale | polyester, polypropylene |
| Farger | flerfarget |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416498881 |
| Pakninger (x = lås) | 10;100;10;1000 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 39232990 |
