Girlander bue med LED-lys 165x240 cm
Produktnummer: T659023
EAN: 6410416590233
inkl. mva.
Den buede ekorasjonen skaper en slående og innbydende entré eller utstilling i detaljhandels- og arrangementsmiljøer. Settet inkluderer to buede seksjoner med totalt 840 varmhvite LED-lys (420 LED-lys per bue). Det valgbare lyssettet har en lyspæreavstand på 25 cm, åtte forskjellige lysfunksjoner med minne og en 5 meter lang tilkoblingskabel for enkel installasjon. Lyssettet med 31 V og 8,4 W total effekt er utstyrt med en IP44-kla ... se mer.
Den buede ekorasjonen skaper en slående og innbydende entré eller utstilling i detaljhandels- og arrangementsmiljøer. Settet inkluderer to buede seksjoner med totalt 840 varmhvite LED-lys (420 LED-lys per bue). Det valgbare lyssettet har en lyspæreavstand på 25 cm, åtte forskjellige lysfunksjoner med minne og en 5 meter lang tilkoblingskabel for enkel installasjon. Lyssettet med 31 V og 8,4 W total effekt er utstyrt med en IP44-klassifisert adapter og er egnet for utendørs bruk
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 240 cm |
| Bredde | 165 cm |
| Lengde/Dybde | 35 cm |
| Vekt stk | 15.02 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 165x240 cm |
| Produktets hovedmateriale | PVC, kobber, metall |
| Farger | grønn |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416590233 |
| Pakninger (x = lås) | 4;;x;72 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 94054239 |
