Gavebånd 10mm x 10m og sløyfe 5,5cm sett assortert
Produktnummer: T640054
EAN: 6410416400549
inkl. mva.
Et praktisk sett for innpakning. Pakken inneholder en rull med gavebånd (1 cm x 10 m) og 4 stk. sløyfer med 5,5 cm diameter. Kommer i fargene matt sølv, matt rød, matt gull, matt blå, matt kobber, matt grønn
Et praktisk sett for innpakning. Pakken inneholder en rull med gavebånd (1 cm x 10 m) og 4 stk. sløyfer med 5,5 cm diameter. Kommer i fargene matt sølv, matt rød, matt gull, matt blå, matt kobber, matt grønn
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 19 cm |
| Bredde | 5.5 cm |
| Lengde/Dybde | 5.5 cm |
| Vekt stk | 0.03 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 10m |
| Produktets hovedmateriale | polypropylene |
| Farger | flerfarget |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416400549 |
| Pakninger (x = lås) | 12;144;12;x;9999 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 39264000 |
