| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 16.6 cm |
| Bredde | 12.1 cm |
| Lengde/Dybde | 1 cm |
| Vekt stk | 0.04 kg |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 60656246 |
| GTIN | 4009317073161 |
| Pakninger (x = lås) | 4;72;4;9999 |
| Opprinnelsesland | TYSKLAND |
| Tolltariffnummer | 82029980 |
