Dekorlykt LED Snømann 20 cm
Produktnummer: T621332
EAN: 6410416213323
inkl. mva.
Dekorativ lyskilde – Snøfalllykt med snømanndekorasjon. Vakker og stemningsfull snøfalllykt. LED-lys fremhever gnisten fra snøfallet og gjør lykten til en perfekt dekorasjon for et bord, vinduskarm eller en del av et juledekorasjon. Dekorasjonslyset bringer varme og en festlig følelse til hjemmet ditt – ideelt for jule- og vinterdekorasjon. Størrelse: 13,5 x 11 x 20 cm. Lyskilde: LED-lys. Batterier: 3 x AA (ikke inkludert). Bruk: K ... se mer.
Dekorativ lyskilde – Snøfalllykt med snømanndekorasjon. Vakker og stemningsfull snøfalllykt. LED-lys fremhever gnisten fra snøfallet og gjør lykten til en perfekt dekorasjon for et bord, vinduskarm eller en del av et juledekorasjon. Dekorasjonslyset bringer varme og en festlig følelse til hjemmet ditt – ideelt for jule- og vinterdekorasjon. Størrelse: 13,5 x 11 x 20 cm. Lyskilde: LED-lys. Batterier: 3 x AA (ikke inkludert). Bruk: Kun for innendørs
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 20.5 cm |
| Bredde | 14.5 cm |
| Lengde/Dybde | 11 cm |
| Vekt stk | 1.05 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 13,5 x 11 x 20 cm |
| Produktets hovedmateriale | plast, kobber, glass, polyprop |
| Farger | gammelt sølv |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416213323 |
| Pakninger (x = lås) | 6;48;6;576 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 94054231 |
