Liten batteridrevet snølykt. Høyde 12 cm. Batteri 1 x CR2032 (inkludert)
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 12.5 cm |
| Bredde | 7.5 cm |
| Lengde/Dybde | 6 cm |
| Vekt stk | 0.15 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 12 cm |
| Produktets hovedmateriale | plast, kobber, glass, polyprop |
| Farger | grå/ bronse |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416213293 |
| Pakninger (x = lås) | 6;48;6;576 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 94054231 |
