4 forskjellige. Størrelse display: 28 x 26 x 7 cm.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 10 cm |
| Bredde | 7 cm |
| Lengde/Dybde | 7 cm |
| Vekt stk | 0.02 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 10 cm |
| Produktets hovedmateriale | polyester |
| Farger | lysebrun |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416571942 |
| Pakninger (x = lås) | 16;32;16;x;1920 |
| Opprinnelsesland | KINA |
