Alvetårn med 2 lykter med varmt hvitt LED-lys. 6 stk. LR1130 1,5V (inkludert)
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 91 cm |
| Bredde | 21 cm |
| Lengde/Dybde | 18 cm |
| Vekt stk | 1.7 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 91 cm |
| Farger | Rød |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416574332 |
| Pakninger (x = lås) | 8;;x;1948 |
| Opprinnelsesland | KINA |
