2 farger. 25 stk. varmhvite LED-pærer i kroppen. Timer: 6 timer på, 18 timer av. 3 stk. AAA 1,5V (ikke inkludert)
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 32 cm |
| Bredde | 18 cm |
| Lengde/Dybde | 13 cm |
| Vekt stk | 0.45 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 34 cm |
| Farger | rosa, hvit |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416569659 |
| Pakninger (x = lås) | 8;;x;1948 |
| Opprinnelsesland | KINA |
