Hjelper med å holde støv, insekter og andre dyr ute. Tetter ut vindusutkast, støv og pollen. Festes til den rene overflaten.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 21 cm |
| Bredde | 12.5 cm |
| Lengde/Dybde | 3 cm |
| Vekt stk | 0.14 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 25mx25mm |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410411532627 |
| Pakninger (x = lås) | 24;;1920 |
| Opprinnelsesland | FINLAND |
