| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 2 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Lengde/Dybde | 12 cm |
| Vekt stk | 0.12 kg |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 23357932 |
| GTIN | 4009313531061 |
| Pakninger (x = lås) | 5;100;5;9999 |
| Opprinnelsesland | TYSKLAND |
| Tolltariffnummer | 83052000 |
