| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 31.5 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde/Dybde | 0.7 cm |
| Vekt stk | 0.044 kg |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 23360514 |
| GTIN | 4009310422065 |
| Pakninger (x = lås) | 5;1000;200;9999 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 82075090 |
