| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 54 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde/Dybde | 1.7 cm |
| Vekt stk | 0.343 kg |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 23360621 |
| GTIN | 4009310424168 |
| Pakninger (x = lås) | 5;200;20;9999 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 82075090 |
