| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 18 cm |
| Bredde | 13 cm |
| Lengde/Dybde | 2 cm |
| Vekt stk | 0.1 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 125 mm |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 60072645 |
| GTIN | 4009314880007 |
| Pakninger (x = lås) | 6;108;6;9999 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 84661038 |
