| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 3.5 cm |
| Bredde | 7.8 cm |
| Lengde/Dybde | 24.5 cm |
| Vekt stk | 0.08 kg |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 60075198 |
| GTIN | 4009319119126 |
| Pakninger (x = lås) | 3;420;3;x;9999 |
| Opprinnelsesland | ITALIA |
| Tolltariffnummer | 68051000 |
