| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 52.1 cm |
| Bredde | 3.6 cm |
| Lengde/Dybde | 1.3 cm |
| Vekt stk | 0.19 kg |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 60656176 |
| GTIN | 4009312604100 |
| Pakninger (x = lås) | 5;50;5;9999 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 82075030 |
