| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 15.5 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Lengde/Dybde | 0.8 cm |
| Vekt stk | 0.04 kg |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 60656248 |
| GTIN | 4009317075721 |
| Pakninger (x = lås) | 4;124;4;9999 |
| Opprinnelsesland | POLEN |
| Tolltariffnummer | 82029980 |
