Ahoy, en morsom hyttegave til alle vindrikkere. Du kan legge en flaske vin i vannet for å kjøle deg ned mens du har på deg redningsvest.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 30 cm |
| Bredde | 16 cm |
| Lengde/Dybde | 2.5 cm |
| Vekt stk | 0.08 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets hovedmateriale | polyester |
| Farger | oransje/svart |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410412012456 |
| Pakninger (x = lås) | 6;24;6;1964 |
| Opprinnelsesland | KINA |
