| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 16.5 cm |
| Bredde | 9 cm |
| Lengde/Dybde | 3.4 cm |
| Vekt stk | 0.43 kg |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 25426552 |
| GTIN | 4009312059207 |
| Pakninger (x = lås) | 2;32;2;9999 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 82075060 |
