Hengestol Rocco
Produktnummer: T654387
EAN: 6410416543871
inkl. mva.
Komfortabel hengestol med egen ramme. Skap din egen beroligende oase på terrassen eller i hagen. Hengestolen er det perfekte valget for sommerdager, lesestunder eller et øyeblikk med alenetid. Den romslige kurven og 13 cm tykke putene med separat pute sikrer perfekt sittekomfort. Den slitesterke strukturen er laget av sterke polyestertau og en solid, sammenleggbar stålramme, som sikrer sikkerhet og stabilitet. Mål: kurv 73 × 56,6 × ... se mer.
Komfortabel hengestol med egen ramme. Skap din egen beroligende oase på terrassen eller i hagen. Hengestolen er det perfekte valget for sommerdager, lesestunder eller et øyeblikk med alenetid. Den romslige kurven og 13 cm tykke putene med separat pute sikrer perfekt sittekomfort. Den slitesterke strukturen er laget av sterke polyestertau og en solid, sammenleggbar stålramme, som sikrer sikkerhet og stabilitet. Mål: kurv 73 × 56,6 × 105 cm, ramme 100 × 100 × 201,5 cm. Maks. lastekapasitet: 160 kg
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 86 cm |
| Bredde | 73 cm |
| Lengde/Dybde | 20 cm |
| Vekt stk | 25 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 100x100x201,5 cm |
| Produktets hovedmateriale | stål, polyetylen |
| Farger | svart/grå |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416543871 |
| Pakninger (x = lås) | 1;;2 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 94017100 |
