Gryte med lokk 4,2L 24 cm
Produktnummer: T639675
EAN: 6410416396750
inkl. mva.
Lett og brukervennlig gryte laget av smidd aluminium med non-stick belegg. De varmebestandige, generøse bakelitthåndtakene øker komforten. Glasslokk med dampventil. Diameter 24 cm, kapasitet 4,2 L. Passer til alle komfyrtyper. Kan vaskes i maskin, men håndvask anbefales for å forlenge produktets levetid.
Lett og brukervennlig gryte laget av smidd aluminium med non-stick belegg. De varmebestandige, generøse bakelitthåndtakene øker komforten. Glasslokk med dampventil. Diameter 24 cm, kapasitet 4,2 L. Passer til alle komfyrtyper. Kan vaskes i maskin, men håndvask anbefales for å forlenge produktets levetid.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 13 cm |
| Bredde | 37.5 cm |
| Lengde/Dybde | 24 cm |
| Vekt stk | 1.26 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 24cm |
| Produktets hovedmateriale | rustfritt stål, glass, silikon |
| Farger | stål/svart |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416396750 |
| Pakninger (x = lås) | 4;;120 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 73239300 |
