Julepakkeetiketter for gaveinnpakning og håndverk. 2 farger. 12 klistremerker/ark. Ingen tekst
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 30 cm |
| Bredde | 14 cm |
| Lengde/Dybde | 0.2 cm |
| Vekt stk | 0.01 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 8x4cm |
| Produktets hovedmateriale | papir |
| Farger | gull, sølv |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416578316 |
| Pakninger (x = lås) | 20;200;20;9999 |
| Opprinnelsesland | FINLAND |
| Tolltariffnummer | 48211010 |
