Gassvarmer campingmodell 1kW
Produktnummer: T640892
EAN: 6410416408927
inkl. mva.
En varmeovn egnet for camping, ideell for fisking, camping, fotturer, feltarbeid og andre utendørsaktiviteter. Den kompakte størrelsen gjør den enkel å pakke og bære. Gassforbruk ved full effekt 71 g/t. Ikke egnet for uventilerte rom.
En varmeovn egnet for camping, ideell for fisking, camping, fotturer, feltarbeid og andre utendørsaktiviteter. Den kompakte størrelsen gjør den enkel å pakke og bære. Gassforbruk ved full effekt 71 g/t. Ikke egnet for uventilerte rom.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 16 cm |
| Bredde | 13 cm |
| Lengde/Dybde | 13 cm |
| Vekt net | 0.25 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 13.5 cm |
| Bredde | 15.5 cm |
| Lengde/Dybde | 16 cm |
| Vekt stk | 0.31 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 13x13x16 cm |
| Produktets hovedmateriale | stål,kobber, ABS |
| Farger | oransje, svart, aluminium |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416408927 |
| Pakninger (x = lås) | 6;36;6;2021 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 73211190 |
