Fotskammel Adirondack Hvit
Produktnummer: T656187
EAN: 6410416561875
inkl. mva.
Adirondack-fotskammelen kompletterer stilen og komforten til den klassiske Adirondack-solstolen. Den stilige fotskammelen er laget av værbestandig HDPE-materiale, som imiterer det naturlige utseendet til treverk uten behov for vedlikehold. Den ergonomisk utformede fotskammelen gir avslappende støtte til føttene dine og gjør avslapningen enda mer komfortabel. Passer til T653265
Adirondack-fotskammelen kompletterer stilen og komforten til den klassiske Adirondack-solstolen. Den stilige fotskammelen er laget av værbestandig HDPE-materiale, som imiterer det naturlige utseendet til treverk uten behov for vedlikehold. Den ergonomisk utformede fotskammelen gir avslappende støtte til føttene dine og gjør avslapningen enda mer komfortabel. Passer til T653265
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 58.5 cm |
| Bredde | 56 cm |
| Lengde/Dybde | 17 cm |
| Vekt stk | 7.42 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 51x49x39,5 cm |
| Produktets hovedmateriale | 100 % HDPE |
| Farger | Hvit |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416561875 |
| Pakninger (x = lås) | 1;;2 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 94018000 |
